Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/2/9/29688e54-23af-4742-b029-c189a8b224f4/alchymistka.sk/web/wp-config.php on line 68

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/2/9/29688e54-23af-4742-b029-c189a8b224f4/alchymistka.sk/web/wp-config.php on line 69
Prírodné sviečky - Alchymistka

Prírodné sviečky

Alchymistické sviečky

Všetky moje produkty sú vytvorené mnou osobne, v malej dielničke na okraji lesa, v limitovaných množstvách a vždy alchymisticky presné.

Vyrábam tieto nádherné veci, ktoré zodpovedajú vašej nálade, vašej duši či priestoru. Skrátka, malé veci vyrábané s veľkou láskou.

Sviečky som zaačala vyrábať úplnou náhodou. Chcela som sviečku, ktorá by bola ekologická, minimalistická, bez akýchkoľvek chemikálií a aby jej obal bol vratný a recyklovateľný. Uvedomujem si, že v spleti mnohých značiek, ktoré vyrábajú podobný sortiment, je to veľká výzva.

Moje sviečky sú však odlišné. Sú minimalistické, môj obal je vratný, neplytvám surovinami, pretože si naplno uvedomujem, koľko rastlín je potrebných na výrobu esenciálnych olejov. Rovnako tak do sviečok nepridávam sušené bylinky ani kryštály – pretože mi to príde ako zbytočné plytvanie, ktoré v dnešnej dobe nemá žiadne opodstatnenie.

Vitajte vo svete minimalistických a čisto prírodných sviečok od Alchymistky.

Od nápadu po finálny produkt

Udržateľnosť, ekológia, minimalizmus. Hnedé recyklované sklo, ekologický vosk a vratné nádobky.

Ručná práca od začiatku až po koniec

Každý kus je vytvorený s láskou, s vôňami namiešanými na mieru a ručnou prácou od začiatku po koniec.

0

Your Cart