Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/2/9/29688e54-23af-4742-b029-c189a8b224f4/alchymistka.sk/web/wp-config.php on line 68

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/2/9/29688e54-23af-4742-b029-c189a8b224f4/alchymistka.sk/web/wp-config.php on line 69
Kto som - Alchymistka

O mne 

Vždy som rada tvorila, písala denníky, snorila v zatuchnutých knihách, čítala a neustále objavovala niečo nové. Počas základnej a strednej školy mi učarovala chémia, možno aj vďaka tomu, že môj otec bol v chémii absolútna vedecká špička.

Samozrejme, všetko na svete má svoj čas, svoje dokonalé načasovanie a spôsob, ako sa k nám záľuby opäť okľukou vrátia.

Vône nás sprevádzajú celý život.  Od prvého nádychu až po posledný výdych. Naša voňavá pamäť vždy presne vie. Vie sa dotknúť našej duše, našich spomienok a privolať celé spektrum zážitkov, autentickosti a pocitov. Náš čuch je neomylný, ktorý vedomou mysľou neovplyvníme a presne vie, čo naše telo a duša potrebuje.

Volám sa Natália Šultysová a svoje vedomosti čerpám predovšetkým z kolísky aromaterapie – francúzskej aromaterapeutickej školy, ktorá patrí medzi najkvalitnejšie a najprísnejšie na svete zároveň. 

Aromaterapii sa venujem už od r. 2008, neustále študujem a vzdelávam sa. Za tie roky som prešla desiatkami škôl, predovšetkým zahraničných. Mám k tejto liečebnej metóde veľkú pokoru a úctu a apelujem na minimalistické užívanie esenciálnych olejov a to najmä vtedy, keď to skutočne potrebujeme.

Projekt Alchymistka je iba ďalším čriepkom do mojej pestrej mozaiky kreativity. Vyrábam originálne, ručne plnené sójové sviečky iba s esenciálnymi olejmi podľa prísnych kritérié miešania esencií, rovnako tak prírodné parfémy, ktoré som nazvala Crystal element. Vytvorila som jedinečný koncept miešania vôní Aromasoul©, ktorá mojich drahých klientov privádza späť k samým seba.

Aromasoul© je cesta k vôni vlastnej duše.

Učím ľudí, ako môžu využiť dary prírody, som nadšenec prírodnej kozmetiky, byliniek, tinktúr, z ktorých si mnohé pestujem sama pod značkou Bylinky z Marianky.  

„All substances are poisons; there is none which is not a poison. The right dose differentiates a poison and a remedy.“ Paracelsus

O mojom eshope

V tomto eshope nájdete rôzne druhy esenciálnych, ručne plnených sójových sviečok, ktoré vytváram podľa vlastných receptúr.

Ďalej v ňom nájdete prírodné parfémy, ktoré som nazvala Crystal element. Sú macerované s drahými kameňmi –  kryštáľom, ruženínom či ametystom a dotvárané na mieru  tými najčistejšími esenciami.

Rovnako tak viem vytvoriť akúkoľvek vôňu esencií presne podľa Vášho zadania, ale to je skôr na osobnú konzultáciu podľa môjho konceptu cesty k vôni vlastnej duše – Aromasoul©.

Posledný čriepok do celej mozaiky mojej alchymistickej dielničky, sú moje vypestované bylinky z Marianky. Sú vypestované a ručne zbierané v Karpatoch, každá jedna prešla mojimi rukami a sú bez akýchkoľvek pridaných aróm.

Nájdete tu aj množstvo rôznych kurzov, ktoré organizujem priamo v našom lesnom centre. Moje kurzy sú komorné o maximálnom počte 6 osôb, pretože iba tak viem ísť do hĺby a do potrieb jednotlivých účastníkov.  

Moje produkty

Od nápadu po finálny produkt

Udržateľnosť, ekológia, minimalizmus. Hnedé recyklované sklo, ekologický vosk a vratné nádobky.

Ručná práca od začiatku až po koniec

Každý kus je vytvorený s láskou, s vôňami namiešanými na mieru a ručnou prácou od začiatku po koniec.

Čo hovoria moji drahí klienti

-Zuzana Kimi-

„Milujem vaše sviečky a ďakujem za kurz kozmetiky.“

 

-Juraj S. -

“ Máte úžasný talent na to množstvo vecí, ktoré robíte „

 

-Linda-

„Baví ma, ako vždy vymyslíš niečo iné“-

-Olívia-

„Krásne miesto, nádherný kurz, obrovské vedomosti“

-Laura-

„Nati, ďakujem ti. Vždy som chcela vedieť ako vyrábať kozmetiku, chcela som preniknúť do alchymistického labáku a vďaka tebe, tvojim bylinkám, už čosi viem.“

Chceli by ste vytvoriť niečo jedinečné a osobné? 

Moje vzdelanie 

2008-2013 Daniele Festy, Cecile Ellert, Dominique Baudoux – aromathérapie élémentaire I, chimie de l’aromathérapie, l’aromathérapie pour les professionnels

2011 – Mikael Zayat – l’aromathérapie pour les professionnels

2011  Bachova kvetová terapia

2013  Mick McEvoy, Marie Michaličková – Neuro-lingivinistické programovanie NLP

2015 homeopatická škola MUDr. Vladimír Petroci

2017 Jitka Třešňáková Metamorfná technika

2019 Mirka Bužeková – bylinkový kurz Zaježová

2019 Aromapsychológia, aromaterapia pre liečenie duše

2019 Členka Asociácie aromaterapeutickej spoločnosti na Slovensku

2019 Ing. Katarína Hrivňáková – Výroba mydla a domácej kozmetiky

2019 Clinical aromatherapy (online aromaterapeutický certifikovaný kurz)

2020 Aromatherapy for children (online aromaterapeutický certifikovaný kurz)

2020 Aromatherapy acupressure for emocional wellbeing (online aromaterapeutický certifikovaný kurz)

2020 Practical aromatherapy (online aromaterapeutický certifikovaný kurz)

2020 Natural Perfumery Course – The Herbal Academy (online certifikovaný kurz)

2020 – 2021  Herbalist Course – The Herbal  Academy – (online kurz)

a ďalšie stovky a stovky hodín zahrabaná v knihách, poznámkach, vlastných pokusoch, štúdiách a najmä lúkach ….

0

Your Cart